Ladies Only | Dameszwemmen
In ons therapiebad (6 x 13 meter) wordt op
- vrijdagavond tussen 19.00 en 21.15 uur zwemles voor alleen dames gegeven. (de les wordt in het Nederlands gegeven)
- woensdag is er de mogelijkheid om alleen voor dames (vanaf 18 jaar) recreatief te zwemmen in het therapiebad van 19.00 tot 20.00 uur & 20.00 tot 21.00 uur.
Zwemmen is geschikt voor iedereen; maar niet iedereen kan of wil met het normale zwemmen meedoen. Zo is er een groot aantal vrouwen dat zich ongemakkelijk voelt in de aanwezigheid van mannen. Om deze vrouwen toch de mogelijkheid te bieden om te gaan (of leren) zwemmen, is het dameszwemmen opgericht.
Het therapiebad is hier uitstekend geschikt voor, aangezien het bad goed is afgeschermd. Met een watertemperatuur van 33 graden, prachtige entourage en onderwaterverlichting is het een genot om hier te zwemmen.
LET OP! Het behalen van een zwemdiploma is niet mogelijk.
Vakantie
Tijdens de zomervakantie en kerstvakantie stoppen de lessen. Voor deze vakanties wordt de geldigheid van uw pas verlengd met het aantal weken dat er geen les wordt gegeven. Bij alle andere vakanties gaan de lessen gewoon door.
Gaat u met vakantie wanneer onze lessen door gaan dan zijn de lessen die u mist voor eigen rekening.
Ziekte & verzuim
- Bij ziekte of blessures langer dan één les kan de leskaart worden stop gezet. (Er kan om een medische verklaring worden gevraagd bij langdurige afwezigheid).
- Meld u altijd via de e-mail af of telefonisch, ook als dit maar om één keer zal gaan.
- Mocht u meer dan vijf weken niet geweest zijn zonder afbericht, wordt u verwijderd uit de les.
Ons e-mailadres is: info@heerhugowaardsport.nl
Ons telefoonnummer is: 072 56 750 40
Praktische info
Zwemles voor dames:
Lestijden vrijdagavond:
19.00 – 19.45 uur (maximaal 8 personen)
19.45 – 20.30 uur (maximaal 8 personen)
20.30 – 21.15 uur (maximaal 8 personen)
Alleen toegang met een zwemleskaart.
LET OP! Het behalen van een zwemdiploma is niet mogelijk.
Kosten zwemleskaart 2023:
- 10 lessen: € 68,15 (leskaart is 10 weken aansluitend geldig)
- éénmalige inschrijfkosten: € 8,45
- aanschaf lespas: € 5,50
Recreatief zwemmen voor dames vanaf 18 jaar:
Tijdstip woensdag:
19.00 – 20.00 uur recreatief (maximaal 8 pers.)
20.00 – 21.00 uur recreatief (maximaal 8 pers.)
Kosten:
- Los ticket € 5,45 (alleen online mogelijk)